Головна> Всі новини> Вийшла в світ найбільша колекція цифрового мистецтва для допомоги Україні
strelka Всі новини
 

Вийшла в світ найбільша колекція цифрового мистецтва для допомоги Україні

26.05.2022

prosm

236

NFT допомога Україні колекція цифрове мистецтво

26.05.2022

prosm

236

NFT допомога Україні колекція цифрове мистецтво

Поділитися
сторінкою:

MintForUkraine – це проект з 1 мільйона творів NFT-мистецтва створених штучним інтелектом, що об’єднує митців у всьому світі заради збору гуманітарної допомоги Україні.

Уся ця колекція мистецтва натхнена українськими письменниками, поетами, художниками, режисерами та усією багатою українською культурною спадщиною.

Проєкт дозволяє всім учасникам безкоштовно створювати віртуальний гаманець та можливість робити пожертвування у вибраній валюті або криптовалюті.

На офіційному веб-сайті кожен може знайти інструкцію для користувачів, щоб залучити всіх, хто хоче допомогти Україні, захистити та зберегти її культуру.

До 10% від усієї суми пожертв підуть на підтримку українських художників та закладів культури, тоді як решта 90% підуть на гуманітарну підтримку України через перевірену мережу благодійних організацій.

Допомога включає постачання аптечок, медичну та гуманітарну допомогу громадянам України, гранти для студентів та науковців, які постраждали від російського вторгнення.

Проект MintForUkraine створено KSE Foundation спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством закордонних справ України, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Artificial Intelligent Mind Collective, Ukraine. ua, Reface, Polygon Studios та OpenSea.

strelka Попередня новина

Команда українського павільйону “Planeta Ukrain” прибула до України

архітектура візит мистецтво треєнале

22.05.2022

prosm

395

Наступна новина strelka

Triennale di Milano в Україні

Planeta Ukrain візит мистецтво обмін досвідом трієнале images

27.05.2022

prosm

318