Головна> Всі новини> Конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році
strelka Всі новини
 

Конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році

01.02.2024

prosm

1106

мистецькі премії Шекера

01.02.2024

prosm

1106

мистецькі премії Шекера

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти з 01 лютого 2024 року розпочинає прийом документів на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році.

Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах у розмірі 20,0 тис.грн. (двадцять тисяч гривень).

На здобуття премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами.

Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, закладами вищої освіти мистецького спрямування (далі – суб’єкти подання).

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб’єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття премії, а також самі претенденти.

На здобуття премії до 01 квітня 2024 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти ([email protected], вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:

  • клопотання про присудження Премії за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • письмова згода кандидата на висунення його на здобуття Премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія кандидата, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • творча характеристика кандидата за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • копія документа, що посвідчує особу кандидата;
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • цифрові відеозаписи творів (файли у форматі .MOV, .MPEG, .MP4, .AVI, .WMV), що висуваються на здобуття премії, супутні фотографії (файли у форматі .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png), друкована продукція;
  • копії (фотокопії) публікацій відгуків у засобах масової інформації щодо постановки (сукупності постановок), висунутої на здобуття премії (за наявності).

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 квітня 2024 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Держмистецтв повторно до 01 квітня 2024 року.

Контактні дані: [email protected]; тел.:(044) 202-13-90.

Положення про премію імені А. Ф. Шекери

strelka Попередня новина

Лауреати премії імені Л.М. Ревуцького в 2024 році

лауреати премії музична премія премія Ревуцького

30.01.2024

prosm

717

Наступна новина strelka

Твори з порталу “Поезія вільних” потрапили на сторінки іноземного видання

видання мистецтво під час війни поезія вільних images

01.02.2024

prosm

483