Головна> Всі новини> Твори з порталу “Поезія вільних” потрапили на сторінки іноземного видання
strelka Всі новини
 

Твори з порталу “Поезія вільних” потрапили на сторінки іноземного видання

01.02.2024

prosm

447

видання мистецтво під час війни поезія вільних images

01.02.2024

prosm

447

видання мистецтво під час війни поезія вільних images

Поділитися
сторінкою:

Нещодавно вийшла друком книга «Україна у війні: вуличне мистецтво, плакати + поезія», до якої також увійшли 18 поезій 18 авторів, які подали свої твори для публікації на порталі “Поезія вільних”.

Створив це видання британський фотограф і режисер Дауд Сарханді-Вільямс, який приїхав до Києва через шість місяців після початку повномасштабного вторгнення, щоб описати хроніку вуличного мистецтва, яке тоді прикрашало місто.

Побувавши в Києві,  Дауд Сарханді-Вільямс вирішив випустити книгу про українське мистецтво під час війни. Однак, окрім зроблених ним світлин, він додав на сторінки книги створені українськими митцями плакати та вірші молодих поетів, які митець обрав з порталу “Поезія вільних”.

Наголошуємо, що Дауд обирав опубліковані у книзі твори самостійно – на власний розсуд. Найближчим часом всі 18 авторів отримають примірник видання з автографом митця.

Упорядником та українським автором видання став письменник Андрій Курков, який у передмові зазначив, що ця книга демонструє «відновну силу мистецтва під час війни» і, що вона «проведе вас сучасною Україною більш чесно, ніж будь-яка майбутня історія».

Команда Держмистецтв була рада допомогти Дауду Сарханді-Вільямсу та посприяти у налагодженні комунікації з авторами поезій.

Щиро вдячні всім, хто був долучений до створення цього видання, та всім спеціалістам, що і досі здійснюють адміністрування порталу “Поезія вільних”.

Нагадуємо, національний портал «Поезія Вільних» створений Міністерством культури та інформаційної політики України та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти разом із волонтерами.

Більше про саме видання та митця можна прочитати тут.

photo

Про участь Держмистецтв у виданні книги

strelka Попередня новина

Конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2024 році

мистецькі премії Шекера

01.02.2024

prosm

1029

Наступна новина strelka

Результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

конкурс творичх робіт

05.02.2024

prosm

271