Головна> Проект “Поезія вільних”
strelka Медіагалерея
 

Проект “Поезія вільних”

17.10.2023

prosm

366

17.10.2023

prosm

366

Поділитися
сторінкою:

Міністерство культури та інформаційної політики України та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти разом із волонтерами запустили національний портал «Поезія Вільних».

Це всеукраїнські воєнні хроніки у віршах.

Кожен талановитий українець може поділитися своїми творами, які навіяла жахлива війна росії проти України й розповісти про пережите, побачене, почуте та вистраждане. Те, про що важко сказати вголос, можна проговорити у власному творі та відчути певне полегшення.

Щоб додати свою поезію, достатньо заповнити форму на сайті. Після модерації, твори з’являться на порталі.

Автори передбачили додавання творів «18+». Для їх перегляду необхідно підтвердити свій вік.

У кожного відвідувача є можливість проголосувати за улюблені вірші. Для цього можна натиснути на «сердечко» і перемикатися між світлою та темною темами інтерфейсу.

Долучайтесь до проекту за посиланням

На порталі уже опубліковано більше 30 000 віршів, що не може не радувати. Однак просимо авторів дотримуватись певних правил публікації, оскільки, у разі їх порушення, ваші твори можуть не з`явитись на сайті.

Правила, яких просимо дотримуватись 

Також вийшла друком книга «Україна у війні: вуличне мистецтво, плакати + поезія», до якої також увійшли 18 поезій 18 авторів, які подали свої твори для публікації на порталі «Поезія вільних».

Створив це видання британський фотограф і режисер Дауд Сарханді-Вільямс, який приїхав до Києва через шість місяців після початку повномасштабного вторгнення, щоб описати хроніку вуличного мистецтва, яке тоді прикрашало місто.

У разі наявності запитань можна звертатись на пошту пресслужби Держмистецтв: [email protected]

strelka Попередня гарелея

Мистецький проєкт «Культурний фронт»

03.07.2023

prosm

240

Наступна галерея strelka

Тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти

images

22.10.2023

prosm

288