Головна> Мистецький проєкт «Культурний фронт»
strelka Медіагалерея
 

Мистецький проєкт «Культурний фронт»

03.07.2023

prosm

240

03.07.2023

prosm

240

Поділитися
сторінкою:

На території Донецької області  проходить мистецький проєкт «Культурний фронт». Проект реалізовується за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України, координації Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за підтримки Донецької облдержадміністрації.

Цей проект проводиться з метою надання сучасних культурних послуг жителям області, в першу чергу територіям де зруйновані або пошкоджені заклади культури, для поліпшення їх психоемоційного стану та емоційного розвантаження.

Уже було організовано та проведено кілька подій на території Донецької області за участі українських артистів, а саме:

  • 12 травня 2023 року в межах проєкту в Донецьку область завітала концертна бригада Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка – народний артист України Анатолій Гнатюк, заслужений артист України Олексій Паламаренко та заслужений артист України Андрій Романій. Артисти відвідали населенні пункти: с. Рубці та с. Новоселівка Лиманської громади.
  • 28 травня 2023 року в межах проєкту в Донецьку область завітала концертна бригада ансамблю гітаристів «Київ» Національної філармонії України: Руслан Черемних, Олег Григорович, Марія Шаруєва, Олександр Рудько, Роман Смоляр, Леонід Сіраш. Артисти відвідали населенні пункти: м. Добропілля та м. Білицьке Добропільської громади.
  • 1 липня 2023 року концертна бригада Національної філармонії України провела концерти у м. Добропілля і м. Білецьке.
  • 5 липня 2023 року, в День звільнення міст Слов’янська і Краматорська від проросійських терористів у 2014 році, концертна бригада Харківського національного академічного театру опери та балету завітала у м. Слов’янськ і м. Святогірськ Донецької області.
  • 29 липня 2023 року концертна бригада ансамблю гітаристів «Київ» Національної філармонії України завітала у смт. Олександрівське Донецької області.

Найближчим часом ще проходитимуть виступи артистів по всій території області для мешканців міст та військових частин.

strelka Попередня гарелея

Другий світловий арт-тур швейцарського митця Геррі Хофштеттера

videos

27.02.2023

prosm

346

Наступна галерея strelka

Проект “Поезія вільних”

17.10.2023

prosm

365