Головна> Другий світловий арт-тур швейцарського митця Геррі Хофштеттера
strelka Медіагалерея
 

Другий світловий арт-тур швейцарського митця Геррі Хофштеттера

27.02.2023

prosm

259

videos

27.02.2023

prosm

259

videos

Поділитися
сторінкою:

З 22 по 27 лютого 2023 року відомі будівлі у Львові, Києві та Одесі засяяли світлом в межах арт-туру «Вшанування пам’яті. Світло для надії», що був присвячений роковинам повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Минулого року Геррі Хофштеттер приїжджав на Різдво до Києва, аби подарувати українцям світло надії. Він вирішив завітати вдруге та підготував для українців художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні.

Цього разу українські символи незламності та тематичні зображення присвячені нашій країні можна було побачити на будівлях Львівської, Одеської та Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка у Києві, будівлях львівського та одеського залізничних вокзалів, Львівської та Київської міських державних адміністрацій, дитячої лікарні “Охматдит”, Верховної Ради України, на будівлі київського головного поштамту та інших.

Як вказав митець, він має сподівання ще приїхати до нас після перемоги та зробити більший, масштабніший кількамісячний тур усіма містами України. Також Геррі висловив надію, що це станеться якнайшвидше.

Вказаний тур художника проходив під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в місті Києві.

Всі зображення, зроблені протягом туру, можна знайти за посиланням, а також побачити на сторінках вказаних організаторів в соціальних мережах.

«Вшанування пам'яті. Світло для надії»

Сяйво українців не згасити! Відомий митець підсвітив будівлі Києва сильно-жовтими кольорами

Швейцарський художник Геррі Гофштеттер створив світлові інсталяції в Одесі

strelka Попередня гарелея

Світловий арт-тур швейцарського митця “Різдвяне Світло для Надії”

videos

28.12.2022

prosm

223

Наступна галерея strelka

Мистецький проєкт «Культурний фронт»

03.07.2023

prosm

145