Головна> Тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти
strelka Медіагалерея
 

Тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти

22.10.2023

prosm

164

images

22.10.2023

prosm

164

images

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти та Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Українським Червоним Хрестом започаткували серію тренінгів з першої психологічної допомоги в різних областях України для викладачів закладів мистецької освіти.

Навчання проводиться в рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

13 та 16 червня 2023 року навчання проходило в Харкові для педагогів з декількох регіонів країни, 19 та 20 червня 2023 року тренінги відбувались в Києві для викладачів закладів вищої мистецької освіти в приміщенні Держмистецтв, 18 серпня 2023 року тренінг пройшов в Дніпрі, 21 серпня 2023 року в Одесі, 10 жовтня 2023 року в Кропивницькому та 21 жовтня 2023 року у Львові.

Всі тренінги були одноденними та безкоштовними і загально охопили аудиторію у понад 140 слухачів.

Ці заходи проводились з метою:

  • підвищення обізнаність викладачів про психічне здоров’я;
  • удосконалення навичок надання вчасної та ефективної допомоги;
  • створення сприятливого клімату для психічного добробуту студентів і створення безпечного простору під час навчального процесу;
  • засвоєння знань про те, як вчасно перенаправити до фахівця людину, яка знаходиться у стані дистресу, тобто не здатна сама емоційно впоратися з наслідками події;
  • сприяння розвитку культури турботи та підтримки як серед студентів, так і серед викладачів.

У свою чергу також планується проведення таких тренінгів і в інших містах України про що фахівці закладів мистецької освіти обов’язково будуть повідомлені завчасно.

Серія тренінгів з Першої психологічної допомоги проводиться Українським Червоним Хрестом в рамках проекту «Підтримка психологічного здоров’я та психосоціальна підтримка переміщеного населення з України», що реалізується за підтримки Європейської комісії та Данського Червоного Хреста.

Більше про першу психологічну допомогу

strelka Попередня гарелея

Проект “Поезія вільних”

17.10.2023

prosm

184

Наступна галерея strelka

Проєкт Держмистецтв “Голодомор. Історії роду”

images videos

24.10.2023

prosm

778