Головна> Всі новини> В Україні проходять тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти
strelka Всі новини
 

В Україні проходять тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти

20.06.2023

prosm

406

мистецька освіта психологічна підтримка тренінг

20.06.2023

prosm

406

мистецька освіта психологічна підтримка тренінг

Поділитися
сторінкою:

Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з Українським Червоним Хрестом проводять серію тренінгів з першої психологічної допомоги в різних областях України для викладачів закладів мистецької освіти.

Навчання проводиться в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.

13 та 16 червня 2023 року навчання проходило в Харкові для педагогів з декількох регіонів країни, а 19 та 20 червня 2023 року тренінги відбувались в Києві для викладачів закладів вищої мистецької освіти в приміщенні Держмистецтв.

Серію тренінгів, що проходили в Києві, відкривала в.о. Голови Держмистецтв Ольга Россошанська, яка у своєму вітальному слові зазначила, що отримані під час цього навчання фахівцями закладів мистецької освіти уміння і навички допоможуть їм краще реагувати на нові виклики сьогодення та сприяти налагодженню теплих і довірливих відносин зі студентами, що постраждали від дій ворога й потребують особливої уваги та підтримки.

Як вказують інструктори Українського Червоного Хреста, результатом проведення цих тренінгів є підвищення готовності викладачів надавати ефективну першу психологічну допомогу студентам, сприяти їхньому ментальному благополуччю і забезпечувати безпеку навчального середовища. Крім того, цей тренінг поглиблює знання про психологічне здоров’я в навчальних закладах і сприяє створенню культури дбайливості та підтримки серед викладачів, студентів та учнів.

Також планується проведення таких тренінгів і в інших містах України про що фахівці закладів мистецької освіти обов’язково будуть повідомлені завчасно.

Серія тренінгів з Першої психологічної допомоги проводиться Українським Червоним Хрестом в рамках проекту «Підтримка психологічного здоров’я та психосоціальна підтримка переміщеного населення з України», що реалізується за підтримки Європейської комісії та Данського Червоного Хреста.

strelka Попередня новина

Громадське обговорення проекту антикорупційної програми Держмистецтв на 2023 рік

антикорупційна програма громадське обговорення корупційні ризики

19.06.2023

prosm

382

Наступна новина strelka

12 премій за досягнення у сфері культури і мистецтва

для митців лауреати премій мистецькі премії премії

27.06.2023

prosm

659