Головна> Всі новини> Літня хореографічна резиденція Bratislava Ballet Camp прийняла перших українських студентів
strelka Всі новини
 

Літня хореографічна резиденція Bratislava Ballet Camp прийняла перших українських студентів

28.07.2022

prosm

575

балет мистецтво мистецька освіта учні хореографія

28.07.2022

prosm

575

балет мистецтво мистецька освіта учні хореографія

Поділитися
сторінкою:

Київський державний фаховий хореографічний коледж, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерства культури Словацької Республіки та приватної балетної школи Baleroosha у м. Братислава, Словаччина, організував літню хореографічну резиденцію Bratislava Ballet Camp для студентів та учнів закладу.

Резиденцію, організовану за безпосередньої ініціативи директорки КДФХК Катерини Кухар та керівниці приватної балетної школи Baleroosha Ольги Морозенко – солісток Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, було відкрито 10 липня 2022 року.

Відтоді учні та студенти київського балетного коледжу отримали можливість зустрітись на безпечній території й вдосконалити свою професійну майстерність під керівництвом українських та словацьких педагогів, а також змогли підготувати програму до концерту, що відбувся 27 липня 2022 року. За виступом студентів під час концерту спостерігала Міністр культури Словацької Республіки Наталія Міланова, яка всіляко підтримувала ідею цього проекту на всіх етапах його реалізації.

Як зазначають організатори, Bratislava Ballet Camp має на меті допомогти більш ніж 100 учням та студентам не лише відновити власний психоемоційний та фізичний тонус, але й займатись класичною хореографією, народно-сценічним танцем та сучасним танцем у залах Національного театру Словаччини та відомого словацького народного художнього колективу SL’UK.

“Кожна дитина відчула на собі, як це, коли в тебе забирають звичне життя, тому нашою основною метою було зробити все, щоб привезти до цього табору усіх тих, кому це вкрай необхідно. Війна забрала у них спокійний сон, друзів, звичний спосіб життя, весну та літо, але наша команда організаторів, зробила все належне, аби хоча б ненадовго повернути їм дитинство, відчуття спокою та безпеки” – наголосила в.о. голови Держмистецтв Ольга Россошанська.

Наступний заїзд учнів та студентів КДФХК до літньої хореографічної резиденції Bratislava Ballet Camp розпочнеться 31 липня і триватиме до 17 серпня 2022 року.

strelka Попередня новина

Команда Держмистецтв щиро вітає Галину Григоренко з новою посадою

Галина Григоренко Держмистецтв МКІП Ольга Россошанська images

18.07.2022

prosm

385

Наступна новина strelka

Авангардна історія України як захоплива подорож тисячолітнім процесом розвитку Української державності

авангард день державності мистецький проект images

28.07.2022

prosm

485