Головна> Мистецтво> Фестивалі
strelka Мистецтво

Мистецькі події

Держмистецтв здійснює заходи щодо створення умов для розвитку всіх видів мистецтв та народних художніх промислів, мистецького аматорства, осередків традиційної культури.

Фестивалі

Бієнале сучасного візуального мистецтва України – конкурс-фестиваль творчої молоді України, який проводиться один раз на два роки з метою сприяння творчій реалізації молодих талановитих митців у сфері сучасного візуального мистецтва, фотомистецтва, збереження та примноження інтелектуального потенціалу України, популяризації сучасного мистецтва серед широких верств населення.

Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест» – музичний фестиваль, що проводиться у м. Києві щороку у вересні-жовтні, з метою пропаганди та популяризації найкращих зразків сучасного професійного музичного  мистецтва, розширення обміну духовними цінностями між країнами, зміцнення міжнародних контактів і культурних зв’язків.

Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» – проводиться щороку за основними видами мистецтв з метою сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.