Головна> Всі новини> На Google Arts & Culture існує спеціальний розділ про Україну
strelka Всі новини
 

На Google Arts & Culture існує спеціальний розділ про Україну

07.07.2023

prosm

381

Google Arts & Culture Ukraine is Here Україна поруч images

07.07.2023

prosm

381

Google Arts & Culture Ukraine is Here Україна поруч images

Поділитися
сторінкою:

На Google Arts & Culture є розділ «Україна поруч» (Ukraine is Here), що розповідає про культуру, мистецтво та традиції нашої країни.

На власній сторінці українська культура репрезентована чотирма розділами: Культура, Архітектура, Мистецтво та Природа.

Тож відтепер люди з різних країн зможуть дослідити автентичні й інтерактивні історії про українську культуру, відвідати віртуальні екскурсії та познайомитися із найзнаковішими роботами українських художників у віртуальних виставкових просторах.

Українські сезонні народні обряди та святкові традиції, українська традиційна кухня, створення писанок, народні пісні, ремесла, захопливі краєвиди, біосферні заповідники та багато іншого тепер можна знайти на «Україна поруч». Вся інформація у розділі представлена українською та англійською мовами.
Переглянути розділ «Україна поруч» (Ukraine is Here) можна тут.

Також нещодавно на онлайн-платформі Google Arts & Culture з’явилась українська стаття про культуру кримських татар. У ній описано експонати, що належать до скарбниці Національного музею історії України. Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням.

Проєкт реалізовано завдяки партнерству Google та Міністерства культури та інформаційної політики України, а також 10 партнерів, що долучилися до створення українського розділу платформи Google Arts & Culture, серед яких: Національний художній музей України, Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Музей театрального, музичного та кіномистецтва України та інших.

photo

strelka Попередня новина

Державна підтримка для молодих митців

гранти для митців можливості стипендії

04.07.2023

prosm

1159

Наступна новина strelka

Заклади культури отримали генератори в рамках допомоги від ЄС

генератори допомога ЄС заклади культури заклади мистецької освіти

10.07.2023

prosm

259