Головна> Всі новини> Заклади культури отримали генератори в рамках допомоги від ЄС
strelka Всі новини
 

Заклади культури отримали генератори в рамках допомоги від ЄС

10.07.2023

prosm

381

генератори допомога ЄС заклади культури заклади мистецької освіти

10.07.2023

prosm

381

генератори допомога ЄС заклади культури заклади мистецької освіти

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, відповідно до вказаних закладами культури потреб щодо необхідності забезпечення генераторами, сприяли наданню потрібного обладнання.

Так, у рамках ініціативи Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн про невідкладну допомогу Україні в енергетичній сфері, впровадження якої розпочалося під патронатом Комісара ЄС Янеза Ленарчіча у співпраці з Урядом Польщі, заклади культури та освіти сфери культури мали змогу отримати генератори, які допоможуть функціонувати їм під час аварійних відключень.

Вказана ініціатива реалізується ЄС як відповідь на попередні запити України про гуманітарну допомогу для забезпечення функціонування закладів культури під час аварійних відключень електроживлення, зумовлених підступними бомбардуваннями російської федерації критичної інфраструктури нашої держави.

У свою чергу Держмистецтв спільно з МКІП опрацювали перелік першочергових закладів культури, які знаходяться під постійними ворожими обстрілами та потребують цього обладнання. Всього генератори отримали 60 закладів серед яких бібліотеки, музеї, театри та заклади мистецької освіти Чернігівської, Сумської, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Зі свого боку щиро вдячні організаціям Emergency Response Coordination Centre (ERCC) та Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (RARS), які займаються безпосередньо закупкою та доставкою генераторів до українських закладів культури та освіти сфери культури.

strelka Попередня новина

На Google Arts & Culture існує спеціальний розділ про Україну

Google Arts & Culture Ukraine is Here Україна поруч images

07.07.2023

prosm

581

Наступна новина strelka

Держмистецтв опікується реалізацією мистецьких проектів

дні народження митців мистецькі проекти

11.07.2023

prosm

580