Головна> Всі новини> Незабаром розпочнеться третій міжнародний тур Ukrainian Freedom Orchestra
strelka Всі новини
 

Незабаром розпочнеться третій міжнародний тур Ukrainian Freedom Orchestra

17.06.2024

prosm

373

Ukrainan Freedom Orchestra концерт тур

17.06.2024

prosm

373

Ukrainan Freedom Orchestra концерт тур

Поділитися
сторінкою:

З 12 липня по 04 серпня 2024 року відбудеться третій міжнародний тур Ukrainian Freedom Orchestra – «Українського оркестру свободи» під керівництвом канадсько-української диригентки Кері-Лінн Вілсон. 

Цьогоріч тур відбудеться під патронатом першої леді України Олени Зеленської та матиме назву «Beethoven Ninth Freedom Tour 2024», оскільки основою концертної програми стане Дев’ята симфонія Бетховена.

Музиканти із Києва, Львова, Харкова, Одеси та інших міст України, а також українські учасники відомих європейських колективів, що увійшли до складу цього оркестру, протягом вказаного періоду мають зіграти 8 концертів.

Тур розпочнеться в знаменитій музичній церкві Сент-Есташ у Парижі напередодні Олімпійських ігор у Франції 2024 року. Далі відбудуться концерти в Польській національній опері у Варшаві, Соборі Святого Павла в Лондоні, Соборі Святого Івана Богослова в Нью-Йорку та Центрі Кеннеді у Вашингтоні, округ Колумбія.

Також відбудеться спеціальний концерт в Польщі на верфі в Гданській затоці, місці народження руху «Солідарність» і місці, яке є символом боротьби за свободу та самовизначення перед обличчям деспотизму. Концерт відбудеться під почесним патронатом колишнього Президента Польщі, засновника «Солідарності» та лауреата Нобелівської премії миру Леха Валенси, який був непохитним поборником українського народу у важку хвилину.

Солістами туру будуть українські співаки Ольга Безсмертна (сопрано), Наталія Кухар (мецо-сопрано), Валентин Дитюк (тенор) та Андрій Кимач (бас-баритон). До оркестру приєднаються місцеві хори, пов’язані з українською спільнотою, у тому числі в Соборі Святого Павла в Лондоні буде присутній хор «Пісні для України» Королівського оперного театру, який складається з українських біженців та членів української лондонської діаспори, постраждалих від війни, а також учасників Королівського оперного хору.

У рамках туру 2024 року Ukrainian Freedom Orchestra також розпочне нову ініціативу у співпраці з Балтійським оперним фестивалем, щоб представити дві вистави «Турандот» Пуччіні. Обома виставами диригуватиме Кері-Лінн Вілсон у Лісовій опері в Сопоті на узбережжі Балтійського моря.

Нагадаємо, оркестр був створений у 2022 році Кері-Лінн Вілсон за участі Метрополітен-опера Нью-Йорка та Національної опери Польщі у Варшаві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

strelka Попередня новина

Лекція для педагогічних працівників закладів освіти сфери культури від Держмистецтв

атестація лекція мистецька освіта images

12.06.2024

prosm

216

Наступна новина strelka

«Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ» – концерт для мешканців Харківської області

концерт мистецька фортеця харків images

25.06.2024

prosm

67