Головна> Всі новини> Лекція для педагогічних працівників закладів освіти сфери культури від Держмистецтв
strelka Всі новини
 

Лекція для педагогічних працівників закладів освіти сфери культури від Держмистецтв

12.06.2024

prosm

217

атестація лекція мистецька освіта images

12.06.2024

prosm

217

атестація лекція мистецька освіта images

Поділитися
сторінкою:

Сьогодні, 12 червня 2024 року, в.о. начальника управління мистецької освіти Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Вікторія Козіна, прочитала ознайомлюючу лекцію в Центрі післядипломної освіти Академії мистецтв імені П.Чубинського підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів початкової мистецької освіти Київської області.

Темою її виступу стала «Атестація педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури з урахуванням змін, що набули чинності 02.04.2024».

Основною метою цієї зустрічі було бажання спростити для слухачів процес проходження атестації, зробити його зрозумілішим, доступнішим, прибрати психологічні й законодавчі бар’єри та дати відповіді на основні найпоширеніші питання.

Окремо увагу було акцентовано на тому, що змінами передбачено проходження атестації педагогічним працівником у період дії воєнного стану та наступні три місяці після його припинення або скасування виключно за власним бажанням.

“Така атестація відбувається за процедурою позачергової атестації, тобто, у разі подання заяви про проходження атестації педагогічний працівник виконує всі умови, передбачені Положенням (зокрема, кількість годин підвищення кваліфікації 120, з яких не менше 12 годин – на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу та не менше 12 годин – на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині роботи з учнями з особливими освітніми потребами, а також критерії та результативні показники відповідних кваліфікаційних категорій і педагогічних звань, які враховуються при підтвердженні, присвоєнні кваліфікаційних категорій за міжатестаційний період та визначені у Розділі V Положення про атестацію” – зазначила Вікторія Козіна.

Також нагадуємо, що на офіційному сайті Держмистецтв розміщені поширені запитання та відповіді на них, посилання на Положення про атестацію та інша корисна інформація, яка поступово буде оновлюватись і доповнюватись.

photo

strelka Попередня новина

Держмистецтв оголошує імена молодих фахівців, що пройдуть стажування в Метрополітен-опера

метрополітен-опера стажування

07.06.2024

prosm

436

Наступна новина strelka

Незабаром розпочнеться третій міжнародний тур Ukrainian Freedom Orchestra

Ukrainan Freedom Orchestra концерт тур

17.06.2024

prosm

373