Головна> Всі новини> Обговорення програми діяльності Кафедри ЮНЕСКО з питань збереження традицій в культурі та мистецтві
strelka Всі новини
 

Обговорення програми діяльності Кафедри ЮНЕСКО з питань збереження традицій в культурі та мистецтві

02.07.2024

prosm

145

культура і мистецтво культурна спадщина мистецька освіта ЮНЕСКО images

02.07.2024

prosm

145

культура і мистецтво культурна спадщина мистецька освіта ЮНЕСКО images

Поділитися
сторінкою:

1 липня 2024 року в приміщенні Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти відбулася організаційна зустріч щодо планування подальшої діяльності Кафедри ЮНЕСКО з питань збереження традицій в культурі та мистецтві Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

Зустріч пройшла у форматі діалогу між представниками Держмистецтв, культурної спільноти, ректорату Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського та очільницею Бюро ЮНЕСКО в Україні.

Зокрема, участь в обговоренні взяли:

  • К’яра Децці Бардескі – очільниця Бюро ЮНЕСКО в Україні;
  • Ольга Россошанська — в.о. Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти;
  • Галина Григоренко — незалежна експертка в сфері культури та креативних індустрій;
  • Наталія Говорухіна – ректор Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського;
  • Юлія Ніколаєвська – проректор Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

Під час робочої зустрічі були обговорені важливі аспекти подальшої діяльності кафедри. Наталія Говорухіна розповіла про роботу університету під час війни, наголосивши на актуальних потребах закладу. Доповіла про ініціативи, які уже втілились в життя, а також наголосила на складності реалізації певних подій у зв’язку з безпековою ситуацією в Харкові.

Юлія Ніколаєвська презентувала проєкти та заходи, які планують реалізувати в рамках діяльності Кафедри ЮНЕСКО, акцентувавши увагу на необхідності й важливості інформаційної та фінансової підтримки певних подій, що відбуваються на базі закладу.

Ольга Россошанська акцентувала увагу на всебічній організаційній та методичній підтримці ініціатив закладу з боку Держмистецтв, а також висловила сподівання щодо постійності подібних зустрічей задля надання подальшої допомоги закладу в реалізації нових проектів.

К’яра Децці Бардескі висловила всебічну підтримку з боку ЮНЕСКО та запропонувала конкретні кроки для подальшої співпраці. Зокрема нагалосила на підтримці програми фіксації нематеріальної культурної спадщини, збереженні мистецьких традицій Слобожанщини та подальшому розширенні міжнародних зв’язків.

Зі свого боку Галина Григоренко запевнила, що культурна спільнота завжди рада підтримати ініціативи Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського та сприяти у здійсненні культурних ініціатив.

За результатами зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю закладу з Бюро ЮНЕСКО в Україні та зазначено, що кафедра ЮНЕСКО на базі ХНУМ імені І.П. Котляревського, яка сприятиме інтеграції мистецьких традицій України в європейський простір на рівнях освіти та науки, і надалі працюватиме задля зміцнення й розвитку відносин співробітництва та обміну між освітніми установами по всьому світу.

photo

strelka Попередня новина

Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

культура культура під час війни форум images

27.06.2024

prosm

223

Наступна новина strelka

Виставка «Живописні поеми І.С. Їжакевича» тепер в Держмистецтв

виставка Держмистецтв Їжакевич images

02.07.2024

prosm

138