Головна> Всі новини> Виставка «Живописні поеми І.С. Їжакевича» тепер в Держмистецтв
strelka Всі новини
 

Виставка «Живописні поеми І.С. Їжакевича» тепер в Держмистецтв

02.07.2024

prosm

139

виставка Держмистецтв Їжакевич images

02.07.2024

prosm

139

виставка Держмистецтв Їжакевич images

Поділитися
сторінкою:

02 липня 2024 року відбулось відкриття пересувної банерної виставки «Живописні поеми І.С. Їжакевича», яку організовано в межах освітнього проєкту Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, в приміщенні Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Вказана виставка була реалізована силами Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, а саме ґрунтовне дослідження життєвого та творчого шляху художника було здійснено співробітниками Центру – Інною та Іриною Ковальчук.

На презентації побували працівники Держмистецтв на чолі з в.о. Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольгою Россошанською, яка підкреслила важливість та необхідність подібних проєктів, які покликані розкривати загалу постаті видатних українських митців, що зробили неоціненний вклад у становлення української ідентичності та збереження і розвиток нашої культури й мистецтва.

У свою чергу Інна Ковальчук, начальник відділу наукового забезпечення змісту культурно-мистецької освіти ДНМЦЗКМО, розкрила життєвий шлях Івана Сидоровича Їжакевича та презентувала найцікавіші експонати банерної виставки, які зберігають історії створенні й розкривають особистість видатного українського художника.
Вказана виставка триватиме в Держмистецт до кінця літа 2024 року і потрапити на неї безкоштовно зможуть всі охочі після реєстрації. Слідкуйте за нашим сайтом та сторінками у соціальних мережах. Зовсім скоро ми надамо вам форму для реєстрації та вкажемо графік вільних екскурсій.

Нагадуємо, що Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти починаючи з січня 2024 року здійснює постійну інформаційну підтримку цього проєкту.

Детальніше про саму виставку

photo

strelka Попередня новина

Обговорення програми діяльності Кафедри ЮНЕСКО з питань збереження традицій в культурі та мистецтві

культура і мистецтво культурна спадщина мистецька освіта ЮНЕСКО images

02.07.2024

prosm

145

Наступна новина strelka

Тривають концерти в рамках «Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ»

концерти мистецька фортеця харків images

03.07.2024

prosm

93