Головна> Всі новини> Тривають концерти в рамках «Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ»
strelka Всі новини
 

Тривають концерти в рамках «Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ»

03.07.2024

prosm

90

концерти мистецька фортеця харків images

03.07.2024

prosm

90

концерти мистецька фортеця харків images

Поділитися
сторінкою:

З початку липня 2024 року уже відбулось 4 концерти “Brass Ukraine” брасс-квінтету Національної філармонії України в межах проєкту “Український АРТ ХАБ “Мистецька ФОРТЕЦЯ”.

Зокрема, 1 липня 2024 року з великим успіхом пройшов концерт “Brass Ukraine” – брасс-квінтет Національної філармонії України. Захід відбувся у Старовірівській громаді Красноградського району Харківщини для місцевих мешканців. У місцевому будинку культури села Караван київських артистів вітали гучними оплесками. Глядачі з великим захопленням слухали виступ квінтету, який подарував їм чудові мелодії та позитивні емоції. Це був перший концерт київських музикантів цього благодійного туру в межах проєкту.

Того ж дня в Наталинській громаді Красноградського району Харківщини на відкритому просторі теж пройшов концерт “Brass Ukraine” – брасс-квінтет Національної філармонії України. Жителі села зібралися в центральному парку, де просто неба влаштували концерт, присвячений Дню Конституції України. На присутніх чекала особлива програма, де звучали такі твори як: “Cantina Band” Дж. Вільямса зі стрічки “Зоряні війни”, “Мареничеві співи” А.Білоусова, “Українська фантазія” О.Серебренікова та інші.

2 липня 2024 року брасс-квінтет Національної філармонії України з концертом “Brass Ukraine” виступив в Солоницівській громаді Харківщини. Тут уже київських артистів зустріли з власним концертом учні місцевої музичної школи. Це дуже потішило гостей, які подякували за приємний сюрприз і побажали своїм юним колегам подальших успіхів. У безпечному приміщенні одного з навчальних закладів селища почути квінтет прийшли вчителі, учні та їхні батьки.

І того ж дня відбувся ще один концерт брасс-квінтету Національної філармонії України у приміщенні ХНАТОБу. У залі зібралися місцяни та мешканці харківської області, які через російські обстріли змушені були покинути свої домівки і знайти тимчасовий прихисток у Харкові. Серед глядачів виявилося чимало поціновувачів мідних духових інструментів. Публіка дуже тепло зустріла київських артистів та була зачарована народними солоспівами та українськими піснями
А для “Самби на одній ноті” К.Жобіми артисти викликали із залу трьох глядачів, вручивши їм нехитрі шумові інструменти. Це виконання викликало бурхливу реакцію залу, який теж підключився, дружньо плескаючи та підтримуючи такт мелодії.
На завершення концерту квінтет зіграв відомий спіричуел “Коли святі марширують”, а на “біс” прозвучала одна з найвідоміших нині “Ой, у лузі червона калина”.

Більше про сам проєкт “Український АРТ ХАБ “Мистецька ФОРТЕЦЯ”

strelka Попередня новина

Виставка «Живописні поеми І.С. Їжакевича» тепер в Держмистецтв

виставка Держмистецтв Їжакевич images

02.07.2024

prosm

138

Наступна новина strelka

Відбулась презентація посібника «Навчати та вчитися за допомогою живої спадщини в Україні»

мистецька освіта нематеріальна спадщина посібник

04.07.2024

prosm

152