Головна> Всі новини> Відбулась презентація посібника «Навчати та вчитися за допомогою живої спадщини в Україні»
strelka Всі новини
 

Відбулась презентація посібника «Навчати та вчитися за допомогою живої спадщини в Україні»

04.07.2024

prosm

153

мистецька освіта нематеріальна спадщина посібник

04.07.2024

prosm

153

мистецька освіта нематеріальна спадщина посібник

Поділитися
сторінкою:

03 липня 2024 року в ІА “Укрінформ” відбулась презентація посібника для вчителів початкових та середніх шкіл в Україні, який впроваджує інноваційну методологію, що поєднує живу спадщину, освіту та науку. Відвідали цю подію і представники Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. 

Це проєкт UNESCO, що реалізований за ініціативи Міністерстви освіти та науки України та Міністерства культури та інформаційної політики України та спільно з центром розвитку «Демократія через культуру», спрямований на інтеграцію живої спадщини в освітній процес, на основі успішного європейського досвіду, зокрема шляхом включення елементів нематеріальної культурної спадщини у програми формальної та неформальної освіти.

В рамках проєкту 12 шкіл України реалізували пілотні проєкти з вивчення фізики, біології та літератури з використанням живої спадщини України.

Результати ж проведеної роботи були зібрані у методичному посібнику для вчителів, який містить покрокові інструкції з залучення живої спадщини в освітній процес, а також 11 кейсів з пілотних шкіл в Україні та 10 кейсів з ЄС.

Також всі матеріали, що були створені на основі цього проєкту співпраці, пропонують новий підхід до викладання і навчання за допомогою живої спадщини в початкових та середніх школах України та українських школах за кордоном.

З посібником можна ознайомитись тут.
Трансляцію заходу можна переглянути за посиланням

Більше корисних матеріалів про сам проєкт

 

strelka Попередня новина

Тривають концерти в рамках «Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ»

концерти мистецька фортеця харків images

03.07.2024

prosm

90