Головна> Всі новини> Презентовано офіційну айдентику національної кампанії «Світ Сковороди»
strelka Всі новини
 

Презентовано офіційну айдентику національної кампанії «Світ Сковороди»

06.02.2022

prosm

1846

айдентика Григорій Сковорода мистецький проект філософ videos

06.02.2022

prosm

1846

айдентика Григорій Сковорода мистецький проект філософ videos

Поділитися
сторінкою:

06 лютого 2022 року Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, комунікаційною агенцією Postmen, консалтинговою групою “One Philosophy” та агенцією “Republic” представило брендинг “Світ Сковороди” та розповіло про плани щодо відзначення 300-річчя філософа.

Завдання кампанії, що розпочалась за 300 днів до святкування 300 років від дня народження Григорія Савича, — донести багатогранність образу видатного філософа і письменника, відійти від його стереотипного сприйняття та залучити українців до нового осмислення його спадку.

Олександр Ткаченко — Міністр культури та інформаційної політики України, підкреслив нетрадиційний підхід до відзначення річниці: «Святкування 300-річчя Григорія Сковороди — одна з ключових культурно-мистецьких подій 2022 року. Ми розпочинаємо за 300 днів до дня народження філософа, щоб дати можливість українцям повною мірою відчути глибину та важливість постаті Сковороди. Окрім власних заходів МКІП та Держмистецтв, ми закликаємо творчі спільноти по всій країні долучатися до світу Сковороди й разом перезавантажувати його сприйняття. Ми хочемо, аби українці пишалися, що саме Україна є домівкою одного з найвпливовіших філософів Східної Європи».

Айдентику національного проєкту «Світ Сковороди» розробив переможець мистецького конкурсу МКІП ― комунікаційна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем.

Вже зараз брендбук можна завантажити за лінком, а протягом року його можна буде бачити на сайті skovoroda300.org, присвяченому подіям річниці, що має запрацювати найближчим часом.

Галина Григоренко — Голова Державного агентства України з питань мистецтва та мистецької освіти зазначає: «Поєднання державних і приватних ініціатив, що присвячені святкуванню річниці Григорія Сковороди, — це яскравий приклад єдності у популяризації культурних надбань нашої країни. Окрім офіційних заходів безліч низових ініціатив отримають реалізацію цього року. Таке об’єднання навколо постаті філософа дозволить кожному охочому віднайти власний спосіб прочитання його текстів та актуалізації спадку Сковороди».

Планується, що протягом цих 300 днів до дня народження Григорія Савича, перед нами має розкритись образ видатного філософа та письменника через комбінацію державних та приватних підходів: культурно-мистецьких проєктів, діджитальних платформ з цитатами філософа, експозиційних рішень та відповідної уваги до матеріальних об’єктів, пов’язаних із життям Сковороди в різних регіонах України.

Офіційне представлення айдентики "Світ Сковороди"

strelka Попередня новина

Проведення ХІІІ Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у 2022 році

конкурс Горовиця конкурси мистецтво музика

03.02.2022

prosm

975

Наступна новина strelka

Список претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара

літературна премія мистецтво Олесь Гончар премія претенденти

08.02.2022

prosm

891