Головна> Всі новини> Протидія насильству у мистецькій сфері
strelka Всі новини
 

Протидія насильству у мистецькій сфері

15.12.2021

prosm

576

булінг Держмистецтв мобінг освіта харасмент

15.12.2021

prosm

576

булінг Держмистецтв мобінг освіта харасмент

Поділитися
сторінкою:

Держмистецтв ініціювало серію заходів з підвищення інформаційної обізнаності керівників, викладачів та здобувачів освіти мистецьких ліцеїв, мистецьких коледжів і вишів щодо шляхів та способів запобігання в закладі освіти проявів харасменту, булінгу чи мобінгу.

15 грудня 2021 року у приміщенні Держмистецтв відбулася зустріч за круглим столом представників мистецьких вишів та мистецьких ліцеїв м. Києва сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України та представників громадського сектору – експертів, що опікуються питаннями протидії насильству у мистецькій сфері.

Завдання зустрічі полягали у виробленні спільного бачення органів влади, закладів мистецької освіти і громадського сектору, зокрема з числа студентства, способів підвищення обізнаності усіх учасників освітнього процесу про свої права і можливості, створення освітнього середовища, безпечного та всіх, напрацювання алгоритму дій та наявних інструментів взаємодії громадськості із закладом освіти в зазначеному напрямі.

Учасники круглого столу – експерти громадських організацій «Ла Страда-Україна», «Українська Креативна Гільдія» і «Українська асоціація студенів» висловили готовність інформаційно підтримувати заклади мистецької освіти в їх бажанні створення і розвитку безпечного освітнього середовища в правовому, змістовному і просвітницькому аспектах.

За підсумками дискусії, що розгорнулась за круглим столом, вдалося налагодити діалог, що, упевнені, стане підґрунтям для подальшої плідної взаємодії громадського сектору і системи мистецької освіти задля запобігання будь-яких форм насильства у сфері мистецтв та мистецької освіти.

Дякуємо учасникам за активну позицію і чекаємо на наступних подіях.

strelka Попередня новина

Про інклюзивну мистецьку освіту в закладах спеціалізованої мистецької освіти

інклюзія мистецька освіта мистецька освіта без обмежень images videos

14.12.2021

prosm

925

Наступна новина strelka

Посібники по інклюзивності освітнього середовища у закладах мистецької освіти

безбар`єрність доступність інклюзія мистецька освіта мистецька освіта без обмежень

16.12.2021

prosm

1093