Головна> Всі новини> Розпочато процес розроблення освітніх стандартів
strelka Всі новини
 

Розпочато процес розроблення освітніх стандартів

02.05.2023

prosm

322

мистецька освіта мистецькі ліцеї професійні стандарти

02.05.2023

prosm

322

мистецька освіта мистецькі ліцеї професійні стандарти

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти розпочинає розроблення освітніх стандартів початкової і профільної спеціалізованої мистецької освіти мистецьких ліцеїв.

Стандарт спеціалізованої освіти визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах освіти, дає загальну характеристику змісту навчання, пояснює вимоги до обов’язкових результатів навчання та орієнтири для їхнього оцінювання.

Наразі розпочалась розробка проєктів стандартів художнього та музичного напрямків. Наказом Держмистецтв утворено робочі групи з розроблення зазначених проєктів.

До роботи долучені фахівці Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Державного науково-методичного центру змісту культурно- мистецької освіти, Державної служби якості освіти України, Українського центру оцінювання якості освіти, провідні фахівці мистецьких ліцеїв, закладів вищої та фахової передвищої мистецької освіти.

Нещодавно відбулась перша установча зустріч робочих груп з розроблення проєктів стандартів початкової і профільної спеціалізованої мистецької освіти (художній та музичний напрямки), на якій присутні ознайомились з нормативною базою, розглянули можливі варіанти структури проєктів та вирішили деякі організаційні питання.

Сьогодні ж, під час чергової робочої зустрічі з представниками від закладів вищої освіти, першочерговим завданням стало визначення портрету «ідеального» абітурієнта – випускника мистецького ліцею, формулювання його ключових компетентностей та результатів навчання.

Маємо сподівання що і подальша робота буде доволі продуктивною, а про чергові кроки та напрацювання в цьому напрямку Держмистецтв обов’язково повідомлятиме громадськість.

strelka Попередня новина

Фестивалю «Бієнале сучасного мистецтва» потрібен організаційний комітет

бієнале мистецтво оргкомітет

01.05.2023

prosm

645

Наступна новина strelka

При Держмистецтв відбулась нарада з представниками бібліотечної сфери

бібліотека бібліотечна сфера культурні послуги нарада videos

02.05.2023

prosm

362