Головна> Всі новини> Оголошується конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2023 році
strelka Всі новини
 

Оголошується конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2023 році

28.02.2023

prosm

1483

мистецька премія постановка хореографія Шекера

28.02.2023

prosm

1483

мистецька премія постановка хореографія Шекера

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2023 році за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – приймаються постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах у розмірі 20 тис. грн.

На здобуття премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття премії. На здобуття Премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами. Премія не присуджується повторно та посмертно.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, закладами вищої освіти мистецького спрямування.

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб’єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття премії, а також самі претенденти.

На здобуття премії до 01 квітня 2023 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:

  • клопотання про присудження премії за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • письмова згода кандидата на висунення його на здобуття премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія кандидата, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • творча характеристика кандидата за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • копія документа, що посвідчує особу кандидата;
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • цифрові відеозаписи творів (файли у форматі .MOV, .MPEG, .MP4, .AVI, .WMV), що висуваються на здобуття премії, супутні фотографії (файли у форматі .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png), друкована продукція;
  • копії (фотокопії) публікацій відгуків у засобах масової інформації щодо постановки (сукупності постановок), висунутої на здобуття премії (за наявності).

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 квітня 2023 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Держмистецтв повторно до 01 квітня 2023 року.

Контактні дані: [email protected]; тел.:(044) 202-13-90.

Положення про премію імені А. Ф. Шекери

strelka Попередня новина

Відкриті вакансії в Держмистецтв

вакансія команда Держмистецтв посади

24.02.2023

prosm

585

Наступна новина strelka

У Молдові триває виставка «Культура під прицілом»

виставка культура під прицілом Молдова images

01.03.2023

prosm

372