Головна> Всі новини> У Молдові триває виставка «Культура під прицілом»
strelka Всі новини
 

У Молдові триває виставка «Культура під прицілом»

01.03.2023

prosm

401

виставка культура під прицілом Молдова images

01.03.2023

prosm

401

виставка культура під прицілом Молдова images

Поділитися
сторінкою:

На відкритті виставки, яке відбулось 24 лютого 2023 року в Національному художньому музеї Молдови, були присутні Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан разом із міністром культури Сержіу Проданом та посолом України в Кишиневі Марком Шевченком.

Вказана виставка складається з плакатів підготовлених Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України на яких зображені відомі українські історичні будівлі та пам’ятники, що були зруйновані російськими агресорами протягом 2022 року.

Це, зокрема, будівля театру в Маріуполі, будинок Михайла Коцюбинського в Чернігові, Краєзнавчий музей в Іванкові Київської області, де зберігались картини Марії Примаченко, Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди у Сковородинівці Харківської області, Пам’ятник Тарасу Шевченку у Бородянці Київської області.

Виставка є частиною циклу заходів з нагоди Року української культури в Республіці Молдова (2023) та на підтримку Декларації, ухваленої міністрами культури 10 країн Східної Європи, які зустрілися минулого літа у Львові й підписали Конвенцію про підтримку та відновлення після війни матеріальної та нематеріальної спадщини України.

Триватиме виставка «Культура під прицілом» два тижні у Художньому музеї Кишинева. Пізніше вона буде перенесена до штаб-квартири Міністерства культури Республіки Молдова.

photo

strelka Попередня новина

Оголошується конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2023 році

мистецька премія постановка хореографія Шекера

28.02.2023

prosm

1526

Наступна новина strelka

Робоча група з розроблення освітніх стандартів початкової і профільної мистецької освіти мистецьких ліцеїв

мистецька освіта музика

07.03.2023

prosm

304