Головна> Всі новини> Щодо стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік
strelka Всі новини
 

Щодо стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік

01.08.2023

prosm

2372

молоді майстри народне мистецтво стипендії

01.08.2023

prosm

2372

молоді майстри народне мистецтво стипендії

Поділитися
сторінкою:

27 липня 2023 року відбулось засідання Комісії з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.

Так, протягом лютого – червня 2023 року Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти здійснило прийом та опрацювало відповідні клопотання на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва від Національної спілки майстрів народного мистецтва України, обласних та районних державних адміністрацій, державних закладів та установ культури (обласних центрів дитячої та народної творчості) і освіти у сфері культури (Косівського фазового коледжу прикладного та декоративного мистецтва, Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. Василя Шкрібляка, Опішнянського державного художнього ліцею імені В. Кричевського, Решетилівського художнього професійного ліцею, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука), а також від претендентів, які подали документи шляхом самовисування.

На розгляд Комісії надійшло 148 клопотань для подальшого добору претендентів на здобуття стипендій.

Список претендентів представляє широку географію осередків традиційного народного мистецтва та охоплює творчість молодих майстрів майже з усіх регіонів України.

Окрім того, представлено велике розмаїття видів народного мистецтва: гончарство, художня кераміка, художня обробка дерева, художня обробка металу, ткацтво, вишивка, писанкарство, народне малярство, декоративний розпис, лялькарство, народна іграшка, плетіння з природних матеріалів, витинанка та бісероплетіння.

Під час засідання Комісії з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва було обрано 80 претендентів на здобуття стипендій.

Контакти для довідок: (044) 202 13 90 або електронна пошта [email protected]
Відповідальна особа – Бєлоусова Ніна Леонідівна.

strelka Попередня новина

Оголошуємо конкурс на здобуття премії імені В. С. Косенка в 2023 році

косенко мистецька премія музична премія

01.08.2023

prosm

2432

Наступна новина strelka

Тренінги з першої психологічної допомоги пройшли в Дніпрі та Одесі

мистецька освіта психологічна підтримка тренінг

22.08.2023

prosm

586