Головна> Всі новини> Швейцарський митець Геррі Хофштеттер приїздить до України, щоб вшанувати пам'ять жертв російської агресії
strelka Всі новини
 

Швейцарський митець Геррі Хофштеттер приїздить до України, щоб вшанувати пам’ять жертв російської агресії

22.02.2023

prosm

353

Геррі Хофштеттер митець проекції світловий арт-тур

22.02.2023

prosm

353

Геррі Хофштеттер митець проекції світловий арт-тур

Поділитися
сторінкою:

З 22 по 27 лютого 2023 року швейцарський художник зі світла Геррі Хофштеттер в межах арт-туру містами України «Вшанування пам’яті. Світло для надії» підсвітить відомі будівлі й пам’ятники до роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Така акція солідарності має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені протягом року агресивної війни, сповненого трагедій і руйнувань.

Тур відомого художника пройде під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в місті Києві.

Під час арт-туру на відомих будівлях всі охочі зможуть побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Геррі Хофштеттер подорожуватиме з невеликою командою з чотирьох осіб і власним електрогенератором. Від заходу сонця і до комендантської години він буде самостійно робити проєкції в різних містах України. Кожна підсвітка триватиме 15 хвилин. Маршрут туру та локації не розголошуються з метою безпеки. Будівлі обиратимуть у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти й містами.

Минулого року Геррі Хофштеттер приїжджав на Різдво до Києва, аби подарувати українцям світло надії. Його арт-тур мав великий успіх в Україні.

Зображення проєкцій будуть доступні для ЗМІ щодня з 23 лютого до 28 лютого 2023 року з 12:00 в інформаційному агентстві

strelka Попередня новина

Обрано двох лауреатів премії імені М. В. Лисенка в 2023 році

лауреати премій Микола Лисенко музична премія

20.02.2023

prosm

812

Наступна новина strelka

Конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» – 2023

книга року конкурс

23.02.2023

prosm

343