Головна> Всі новини> Заявки, отримані від діячів культури та мистецтва, передані до Метрополітен-опера
strelka Всі новини
 

Заявки, отримані від діячів культури та мистецтва, передані до Метрополітен-опера

12.12.2022

prosm

539

композитори метрополітен-опера опера стажування

12.12.2022

prosm

539

композитори метрополітен-опера опера стажування

Поділитися
сторінкою:

У листопаді 2022 року Держмистецтв оголосило open call для сучасних українських композиторів на замовлення опери та для фахівців та менеджерів української оперної сфери щодо можливості проходження стажування в Метрополітан-опера.

Ці можливості реалізуються на базі всесвітньо відомого нью-йоркського театру Метрополітен-опера, завдяки ініціативі Міністерства культури та інформаційної політики України, підтримці Першої леді України пані Олени Зеленської та за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Протягом визначених в оголошеннях періодів, було отримано 72 заявки від українських композиторів на написання опери та 34 заявки від охочих пройти стажування в Метрополітен-опера.

Така кількість заявок не може не тішити, оскільки підтверджує потрібність та актуальність обох проектів для українських митців.

Наразі ж всі отримані заявки передані Держмистецтв безпосередньо до Метрополітен-опера для вивчення та ознайомлення. Програмна рада нью-йоркського оперного театру і визначатиме як чотирьох менеджерів української оперної сфери, які поїдуть на стажування, так і композитора, якому замовлять оперу. Жодні інші організації або колективи не мають впливу на вибір The Met.

У свою чергу з нетерпінням очікуємо на рішення Метрополітен-опера і як тільки знатимемо імена щасливців, то відразу ж повідомимо про це на офіційних інформаційних каналах Держмистецтв.

strelka Попередня новина

Цитати від Григорія Сковороди на магазинних чеках

Григорій Сковорода Світ Сковороди Сковорода 300

08.12.2022

prosm

728

Наступна новина strelka

Церемонія вручення мистецьких премій лауреатам 2022 року

лауреати премій мистецькі премії нагородження церемонія images videos

19.12.2022

prosm

823