Головна> Всі новини> «Zeмля: неймовірна Україна»: в Києві відбудеться культурно-мистецький проєкт у форматі виставки-досвіду
strelka Всі новини
 

«Zeмля: неймовірна Україна»: в Києві відбудеться культурно-мистецький проєкт у форматі виставки-досвіду

05.11.2021

prosm

740

виставка земля мистецький проект images

05.11.2021

prosm

740

виставка земля мистецький проект images

Поділитися
сторінкою:

З 18 по 25 листопада 2021 року на території ВДНГ відбудеться виставка-досвід «Zeмля: неймовірна Україна», що приурочена до 30-річчя Незалежності Україні та реалізується Міністерством культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти та агенцією Postmen. 

“Цей проєкт – спроба осмислення “Землі” як однієї з визначальних складових української ідентичності. Відходячи від канонічних традиційних конотацій, куратори пропонують в інший спосіб поглянути, замислитись та відчути, чим є земля для українця – джерелом життя, територією, корінням, межею, чи, зрештою, майбутнім? Через мистецькі проєкти ми ініціюємо цей діалог, але не для фіксації єдиної правильної відповіді, а для пошуку порозуміння і єдності”, – зазначає Галина Григоренко, голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Так, виставка-досвід продемонструє особливості української землі. Архітектура експозиції складатиметься з пересувних модулів-контейнерів та включатиме 5 тематичних блоків: “Бачити”, “Смакувати”, “Вдихати”, “Відчувати”, “Чути”. Виставковий проєкт покликаний звернути увагу українців на те, що у них буквально під ногами щодня: те щоденне, що насправді є неймовірним.

Відвідувачі виставки дізнаються про межі української землі в історичній перспективі та відчують її запахи. Побачать плоди нашої землі, зображені на картинах великих українських митців, та зможуть нанести їх технікою шовкодруку на власну футболку, шопери чи інший текстильний виріб. Безпечно взаємодіятимуть із інструментами та знаряддями праці різних регіонів та епох, а також матимуть можливість помедитувати, споглядаючи відеоінсталяцію з водою.

На відкритті події, 18 листопада 2021 року о 19:00, для всіх охочих відбудеться кінопоказ фільму “Земля” Олександра Довженка у музичному супроводі гурту “Zapaska”.

Виставка проходитиме з дотриманням всіх карантинних обмежень: вхід вільний, однак необхідна наявність сертифікату про проходження повного курсу вакцинації або результати негативного ПЛР-тесту.

photo

strelka Попередня новина

Музична премія для молодих композиторів та виконавців

композитори митці музика премія Ревуцький

01.11.2021

prosm

1774

Наступна новина strelka

Відомі імена претендентів, що номінуються на три мистецькі премії

Білокур Дерегус література премія художники Шолом-Алейхем

12.11.2021

prosm

571