Головна> Всі новини> Музична премія для молодих композиторів та виконавців
strelka Всі новини
 

Музична премія для молодих композиторів та виконавців

01.11.2021

prosm

1825

композитори митці музика премія Ревуцький

01.11.2021

prosm

1825

композитори митці музика премія Ревуцький

Поділитися
сторінкою:

Премія імені Л. М. Ревуцького присуджується щороку за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв.

Премія присуджується громадянам України.
Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20,0 тисяч гривень.

Премія присуджується за такими напрямами:

– композиторська творчість;
– концертно-виконавське мистецтво.

На здобуття Премії за напрямом композиторська творчість висуваються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

На здобуття Премії за напрямом концертно-виконавське мистецтво висуваються концертні програми у сфері академічної музики, які створені (виконані) професійними виконавцями протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

Премія присуджується особам (далі – претенденти), яким не виповнилося 35 років на дату її присудження.
На здобуття Премії не висуваються музичні твори/концертні програми, які були відзначені Премією або іншими преміями, державними нагородами.
Лауреатом Премії за кожним напрямом одна особа може бути відзначена лише один раз.
Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури і мистецтва, театрально-видовищними закладами, мистецькими колективами. За достовірність поданої інформації відповідають керівники підприємств, установ, організацій, які подали клопотання щодо претендента на здобуття Премії та претенденти.

На здобуття Премії до 30 грудня 2021 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:
– клопотання про присудження Премії за зразком, наведеним у додатку до Положення;
– письмова згода претендента на висування його музичного твору/концертної програми на здобуття Премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– інформаційна довідка про претендента (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, наявність державних нагород, контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи інший засіб зв’язку) за підписом керівника підприємства, установи, організації, які рекомендують претендента;
– творча характеристика претендента за підписом керівника підприємства, установи, організації, що рекомендує претендента;
– копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
– копії документів про освіту;
– партитура твору – у напряму композиторська творчість;
– аудіо-/відеозаписи твору, концертної програми;
– ксерокопії публікацій/відгуків у засобах масової інформації на представлений твір, концертну програму та рецензії (за наявності).

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 30 грудня 2021 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.
У разі усунення недоліків документи може бути подано повторно до 30 грудня 2021 року.
Контактні дані: Гліб Генсіцький (044) 202-13-90; [email protected].

Положення про премію імені Л. М. Ревуцького

strelka Попередня новина

“Мистецька освіта без обмежень” – посібники, що стануть в нагоді

інклюзія мистецька освіта мистецька освіта без обмежень посібники

29.10.2021

prosm

608

Наступна новина strelka

«Zeмля: неймовірна Україна»: в Києві відбудеться культурно-мистецький проєкт у форматі виставки-досвіду

виставка земля мистецький проект images

05.11.2021

prosm

775