Головна> Рубрика Держмистецтв "10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів"
strelka Всі анонси
 

Рубрика Держмистецтв “10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів”

28.02.2024

prosm

656

210-річчя Кобзаря тарас шевченко цікаві факти images

28.02.2024

prosm

656

210-річчя Кобзаря тарас шевченко цікаві факти images

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти відсьогодні розпочинає на своїх сторінках у соціальних мережах рубрику “10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів”, що присвячена цьогорічній річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

09 березня 2024 року виповниться 210 років від дня народження поета, письменника та художника без якого неможливо уявити українську історію, культуру та мистецтво.

І за 10 днів до 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Держмистецтв розпочинає рубрику “10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів”.

Відсьогодні, щоденно протягом 10 днів, ми публікуватимемо на нашій сторінці у Facebook по одному цікавому факту, який пов’язаний з життям, творчістю або постаттю Тараса Григоровича, щоб показати не лише різносторонність та унікальність цієї особистості, а й наголосити на тому, що поет був звичайною людиною свого часу з власними вподобаннями і звичками.

Слідкуючи за нашою сторінкою ви дізнаєтесь більше про рід письменника, його приховані таланти, вподобання в їжі та одязі, відносини з жінками та участь у таємних товариствах. (Всі факти написані на основі матеріалів з відкритих джерел)

Також нагадуємо, що нещодавно Уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

Проект розпорядження розроблено Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти на виконання Указу Президента України від 28.07.2023 № 454 «Питання Національної премії України імені Тараса Шевченка».

У свою чергу до 210-річчя студенти Харківської академії дизайну і мистецтв, за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, розробили єдину айдентику, яку можна знайти за посиланням

photo

Автори айдентики — студенти Харківської академії дизайну і мистецтв: Ротченкова Анна Андріївна, Тимошенко Аліна Андріївна, Капустіна Анастасія Василівна, Клименко Софія Михайлівна

strelka Попередній анонс

Відкриття пересувної банерної виставки «Живописні поеми І. С. Їжакевича»

виставка Їжакевич

12.01.2024

prosm

539

Наступний анонс strelka

“Останній вірш поета” в рамках Національного тижня читання поезії

Національний тиждень читання поезії Останній вірш поета images

15.03.2024

prosm

566