Головна> Всі новини> Проект "Авангардна історія України" мандрує Європою
strelka Всі новини
 

Проект “Авангардна історія України” мандрує Європою

18.10.2022

prosm

470

авангард авангардна україна мистецтво проект images

18.10.2022

prosm

470

авангард авангардна україна мистецтво проект images

Поділитися
сторінкою:

Інтерактивні інсталяції, що розповідають про історію, культуру та надбання України, уже побачили мешканці та гості кількох європейських міст.

Так, за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерством закордонних справ України та агенцією Havas Engage кілька місяців тому розпочалась інформаційна кампанія «Авангардна історія України», що мала на меті через мову художнього образу та фактів, що відображають неймовірну багатогранність України, познайомити європейців з нашою країною.

Інтерактивні інсталяції вже побували в Брюсселі та Парижі. Зараз інсталяцію можна побачити у Відні. На черзі ж заплановано ще кілька великих міст.

Також у межах проєкту було створено сторінку в соціальній Instagram – avantgardestory.ua, на якій через притаманні українцям риси, як-от: креативність, жага до пригод, авангардизм, демократичність, освіченість, підприємливість, мелодійність, сміливість, завзятість — можна познайомитися з цікавими фактами тисячолітньої української історії.

photo

strelka Попередня новина

Центр культурних послуг та мистецька школа не можуть бути єдиним цілим

культурні послуги мистецька освіта мистецька школа ЦКП

11.10.2022

prosm

1963

Наступна новина strelka

Конкурс на здобуття літературної премії імені М.В. Гоголя у 2023 році

літературна премія Микола Гоголь премія

20.10.2022

prosm

3026